EDU-JETTER


ul. Łanowa 23a, 87-800 Włocławek
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel./fax: (54) 232 37 07, kom. +48 660 887 300, +48 662 923 513
naglowek-prawy.png

Metodyka nauczania języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi)

Cel studiów:

Głównym celem studiów jest przygotowanie pedagogiczno – metodyczne do nauczania języka angielskiego, poszerzenie wiedzy, umiejętności i kompetencji z zakresu psychologii, pedagogiki, dydaktyki a także metodyki szczegółowej. Studia dają wiedzę niezbędną przy projektowaniu efektywnego i optymalnego do możliwości psychofizycznych wychowanków procesu kształcenia w obszarze edukacji językowej.

Adresaci:

Studia podyplomowe skierowane są do osób posiadających niezbędne kwalifikacje do pracy jako nauczyciel wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej, planujących zdobycie pełnych uprawnień do prowadzenia zajęć z języka angielskiego w przedszkolu i w klasach I-III szkoły podstawowej.

Charakterystyka i zakres tematyczny:

Zakres tematyczny studiów obejmuje zagadnienia teorii uczenia się i nauczania języka angielskiego, kwestie różnic indywidualnych w obszarze edukacji językowej a także wczesnego wspomagania rozwoju kompetencji językowych. Proces kształcenia obejmuje podstawy dydaktyki nauczania jak również metodykę wczesnego nauczania języka angielskiego. Program studiów podzielony jest na część dotyczącą metodyki nauczania jak również praktyczną naukę języka angielskiego.

Forma zaliczenia studiów:

  • Zaliczenie praktyk
  • Praca dyplomowa

Czas trwania:

  • …….

Opłaty:

  • Opłata wpisowa: 200 zł
  • Koszt jednego semestru: 1 200 zł